Spotkanie Wigilijne w Mardom

W przedświąteczny poniedziałek Grupa Mardom zorganizowała Spotkanie Wigilijne dla wszystkich Pracowników. Jak każdego roku, na wydziałach i w biurach towarzyszyła świąteczna atmosfera. Ten wyjątkowy nastrój podkreślały liczne dekoracje i specjalnie przygotowane choinki.

Okres przedświąteczny to szczególny czas – przygotowań do nadchodzącej Gwiazdki, bycia razem i składania sobie życzeń. Dla Mardom-u te dni są także pełne nadziei i planów na nadchodzący
Nowy Rok. Wigilia to również idealna okazja do wspólnego spotkania i rozmowy w gronie kolegów z pracy. W tym roku spotkaliśmy się razem – pracownicy wydziałów produkcyjnych i biurowych z Lipnik Starych oraz pracownicy z oddziałów w Pułtusku i Kacicach.

Wigilia rozpoczęła się od słów podsumowania mijającego roku, przedstawienia planów na 2017 rok i życzeń świątecznych złożonych pracownikom i ich rodzinom przez właściciela, Jana Walaszka. Na stołach czekały na gości tradycyjne potrawy. Wśród nich m. in. pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony, ryba po grecku i sałatka śledziowa oraz na deser – piernik.

Dziękujemy wszystkim pracownikom na wspólnie spędzony czas w świątecznym nastroju. Życzymy wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt, wielu nowych pomysłów i sukcesów w nadchodzącym roku a także wspaniałych planów i ich realizacji. A co najważniejsze – zdrowia i wiele powodów do uśmiechu!